Jak dostać się na Gozo?

Aktualizacja: na chwilę obecną nie ma możliwości dostania się na Gozo promem z Valletty w godzinach porannych. Obydwaj operatorzy wprowadzili jesienny rozkład jazdy, który chyba wszystkich zaskoczył. Najwcześniejszy statek dopływa do portu na Gozo o godzinie 11:00 – jest to zdecydowanie za późno, by rozpoczynać wycieczkę.

Prosimy o przypłynięcie promem z Cirkewwy. Oczywiście, chętnie podpowiemy, jak dostać się z Państwa lokalizacji do Cirkewwy.

Podróżujący z Cirkewwy: prosimy o przybycie na prom odpływający z Malty o godzinie 9:00. Prom płynie około 25 minut. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja biletów. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 4,65 EUR w dwie strony. Dzieci w wieku 3-12 lat mają zniżki, a bilet dla nich kosztuje 1,15 EUR. Maluszki do 3 roku życia podróżują za darmo. Oficjalna strona przewoźnika: Gozo Channel

Podróżujący z Valletty: przewoźników jest dwóch. Ich oficjalne strony: Gozo Fast Ferry oraz Virtu Ferry. Aktualnie nie ma kursów porannych. O wszelkich zmianach rozkładu jazdy będziemy informować na bieżąco.

Wycieczkę kończymy zazwyczaj między 16:30-17:30 (w zależności od tempa grupy) i odstawiamy Państwa do przystani promowej na Gozo.