Jak dostać się na Gozo?

Na Gozo można dostać się promem. Prom kursuje z Cirkewwy (na północy Malty) oraz Valletty.

Podróżujący z Cirkewwy: prosimy o przybycie na prom odpływający z Malty o godzinie 9:00. Prom płynie około 25 minut. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja biletów. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 4,65 Eur w dwie strony. Dzieci w wieku 3-12 lat mają zniżki, a bilet dla nich kosztuje 1,15 Eur. Maluszki do 3 roku życia podrózują za darmo. Oficjalna strona przewoźnika: Gozo Channel

Podróżujący z Valletty: prosimy o przybycie na prom odpływający z Malty o godzinie 8:45. Prom płynie około 45 minut. Sugerowana jest wcześniejsza rezerwacja biletów (wtedy jest taniej). Bilet dla osoby dorosłej w przypadku dokonania wcześniejszej rezerwacji kosztuje 9,99 Eur w dwie strony. Dzieci w wieku 4-10 lat mają zniżki, a bilet dla nich kosztuje 5,99 Eur. Maluszki do 4 roku życia podrózują za darmo. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji, bilet na promie kosztuje odpowiednio: 12 Eur dla osoby dorosłej oraz 6 Eur dla dziecka w wieku 4-10 lat. Oficjalna strona przewoźnika: Gozo Fast Ferry Prom z Valletty odpływa z przystani Lascaris Wharf Terminal przy Grand Harbour.

Wycieczkę kończymy zazwyczaj między 16:30-17:30 (w zależności od tempa grupy) i odstawiamy Państwa do przystani promowej na Gozo.